stronka

Dyskutujemy na temat zmian w naszym zrzeszeniu stron o Disneyu.

stronka

Postprzez mentor » Pt cze 02, 2006 9:10 pm

jak długo musze czekac az dodacie moja strone do d.pl?
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez Arcer » N cze 04, 2006 12:50 pm

Oficjalnie nie dostałem jeszcze pytnaia o dołączenie twojej "strony" do D.pl, ale skoro pytasz, pozwolę sobie odpowiedzieć. Przeczytałeś przynajmniej wszystko, co było tam napisane?* Może zacytuję regulamin D.pl:
Kto może się przyłączyć?

Każdy, kto:

a) ma własną stronę o Disney'u
b) ciężką nad nią pracował, a nie kopiował bezprawnie treści z innych stron
c) ma na niej coś interesującego
d) chce się zapisać :-)

O ile nie można ci odmówić zgodności w punkcie d), to punkt a) jest spełniony nie do końca, a punkty b) i c) całkowicie mijają się z prawdą.

Blogi moim zdaniem to jedna z największych bzdur w internecie - tworzona zwykle przez najbardziej bzdurną grupę "internautów" - czyli osób poniżej 13 roku życia. Może to zabrzmi trochę egoistycznie, jak gdybym sam nigdy nie było w tym wieku, ale uważam, że dopuszczanie do internetu takiej dzieciarni to jedna z większych krzywd, jakiej można dokonać na tych bardziej wtajemniczonych. Zwykle tacy ludzie nie wnoszą do internetu nic interesującego, ale jeśli już chcą sie pokazać, robią to po najmniejszej linii oporu - a blog to najprostszy sposób na "zaistnienie".
Forum dołączone do twojej strony rozwija się bajecznie - nie chodzi o samą ilość postów, ale o ich zawartość. Głównie (a właściwie jedynie)... skojarzenia - jak widać, twoja ulubiona rozrywka. Proponuję częściej grać z kolegami w "państwa-miasta". Ale nie kłóć się z nimi!
Komiksy zamieszczone na twojej stronie dziwnym trafem są też na Disney Service... Ale jeśli już musisz je wstawiać, dobrze by było kompresować je do formatu innego niż BMP...

P.S. Już czekam na twoje odpowiedzi. Po moich dzisiejszych postach będę pewnie twoim dugim celem... Czekam na odpowiedni topik z ankietą dedykowaną dla mnie...

* - Nie, żebym miał coś przeciwko tobie, ale pisałeś w którymś z postów, że nie możesz się zarejestrować na DonaldDuckComics. Wystarczy dokładnie WSZYSTKO przeczytać...
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Postprzez Adam_Disney » Cz lip 06, 2006 9:35 pm

Arcer mówi bardzo słusznie i z sensem. Pewnie kaczorex myślisz, że jak posklejasz info z innych stron to będzie to pożyteczne bo każdy będzie miał wszystko pod nosem i będzie to wygodne. Cóż zrób sobie stronę a nie Bloga którego potrafi zrobić moja 5-letnia siostra (no z moją małą pomocą) ona też umie wciskać ctr+c i ctr+V. Bolg jest czymś mało atrakcynym, profesjonalnym itd. Mogłeś sobie chociaż domenę załatwić. Wracając do twojego myślenia: wiesz ile trzeba włożyć trudu w zrobienie takiego jednego ,,głupiego"obrazeczka?? Poczekaj jeszcze 3 lata i spróbój zrobić jakąś stronę a nie ,,bloga". Jeśli chcesz mieć większą popularność ,,strony" nie tędy droga...
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Postprzez Arcer » Pt lip 07, 2006 8:25 am

Mój Boże, znowu odkrywasz swoją drugą twarz! Zarówno w tym temacie, jak i tym blogu z tematu obok. Dziwi mnie twoje zachowanie. Jednocześnie przychodzi mi na myśl sytuacja, której świadkiem byłem dwa tygodnie temu. Pojechałem na zorganizowaną w parafii wycieczkę Częstochowa-Łagiewniki-Kraków, niestety, ze starszyzny (tzn. osób starszych niż podstawówka :-)) było w sumie 5 osób. Reszta to dzieciaki w wieku 8-11 lat. Jeden starsznie cwany chłopczyna, zamiast iść normalnie po chodniku, deptał trawnik pod Wawelem. Gdy zwróciłem mu uwagę (a była tam też jego matka, ale jej to nie obchodziło), zaczął pouczać rówieśników i krzyczeć głośno: "Nie depcz trawy!". Nie wiem, jak można nazwać takie zachowanie, nie używając nieparlamentarnych słów. Nie mam już ochoty odpowiadać w pozostałych tematach, gdzie zaszczyciłeś nas swoją wypowiedzią.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Pahan » Pt lip 07, 2006 8:39 am

Tak, Arcer ma racje. To troche "szczeniackie", kiedy ostro krytykujesz coś co robiłeś jeszcze parę dni temu, chcąc zdobyc tym sympatię innych użytkowników. Jeśli chcesz oczyścić swoje imię zrób to w jakiś uczciwszy sposób.
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Adam_Disney » Pt lip 07, 2006 9:37 am

Słyszeliście o czymś takim jak nawrócenie... 8)
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Postprzez Doniek » So sie 11, 2007 11:33 pm

Pytanie-propozycje kieruje do Państwa moderatorstwa forum: czy zamierzacie zmienić szatę graficzną Disneypolski? Moim zdaniem przydałoby sie tu lekkie odświeżenie. Można taką akcje zrobić np., z okazji rocznicy forum... Mówi sie, że nie szata zdobi forum, ale czy nie sadzicie, że przydałby sie jakiś powiew świeżości?!
Fortuna Favet Fortibus
Doniek
Heaven won't take him...

Postprzez tapir » N sie 12, 2007 12:23 pm

O jakim powiewie świeżości mówisz? Myślę, że szata graficzna jest OK, ale morze masz jakieś ciekawe pomysły.
tapir

Postprzez Doniek » N sie 12, 2007 10:27 pm

Potrzeba zmienić wygląd strony. Jest on zbyt standardowy. Trzeba ją bardziej
utożsamić. Nadać swój wygląd. Kolory przydałoby sie zmienić...
Fortuna Favet Fortibus
Doniek
Heaven won't take him...

Postprzez Superkwęk - meho » Śr sie 15, 2007 3:51 pm

Tez radzil bym zmienic kolorystyke tego forum. Na jakies lepsze kaczory.
Niebieski czarny czerwony zolty?
Donald! :lol:
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Hyzio » Cz sie 16, 2007 12:12 pm

Doniek napisał(a):Pytanie-propozycje kieruje do Państwa moderatorstwa forum: czy zamierzacie zmienić szatę graficzną Disneypolski? Moim zdaniem przydałoby sie tu lekkie odświeżenie. Można taką akcje zrobić np., z okazji rocznicy forum... Mówi sie, że nie szata zdobi forum, ale czy nie sadzicie, że przydałby sie jakiś powiew świeżości?!

Jeżeli mówisz o skórce forum to teamt do tego jest tutaj:
http://disneypolska.jor.pl/viewtopic.php?t=324
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Powrót do D.pl - propozycje zmian