Moja strona i forum!

Dyskutujemy na temat zmian w naszym zrzeszeniu stron o Disneyu.

Moja strona i forum!

Postprzez Adam_Disney » Cz cze 29, 2006 11:03 pm

Witam!
Rozmawiałem już o sprawie członkostwa z Arcerem. Ten jednak zargumentował moje ubieganie tym, że na mojej stronie znajdują się smurfy i muminki co jest jak myśle bzdurą (muminki i smerfy mam ale bzdurna jest sama argumentacja!) NIE CHCĘ być w d.pl dlatego żeby mieć większą popularność strony ale po to żeby pomagać, podsówać nowe pomysły itp. Nic się nie stanie jeśli mnie nie przyjmiecie to nic ale CHCIAŁBYM WAM POMAGAĆ i zwiększyć tym samym grono stron o Disneyu. Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że moja strona poświęcona jest disney'owi pomimo :lol: tego, że znajdują się na niej :lol: smerfy i :o muminki...Proszę o przemyślenie i podjęcie oststecznej decyzji...
moja strona:
www.disneystrefa.prv.pl
moje forum
www.disney.forka.eu
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

GG: 0

Postprzez Maciek! » Pt cze 30, 2006 8:10 am

Zgoda. Twoja strona jest o Disney'u i a Smerfy i Muminki to małe piwo.
Bardziej chodzi o to że większość...jak nie wszystkie, materiały na tej stronie są skopiowane z innych, a nasze grono (no, moja strona już nie istnieje, ale mniejsza o to) jest przeciwne tym sprawom. Lepiej samemu ze skanować i zrobić by wyglądało oryginalnie. Może nie być tego dużo ale samodzielne strony są bardziej cenione.
Oryginalność strony to bardzo ważna cecha…
Ostatnio edytowano Pt cze 30, 2006 8:43 am przez Maciek!, łącznie edytowano 1 raz
Maciek!
Dr Moderator

Podaj przykład plagiatu??

Postprzez Adam_Disney » Pt cze 30, 2006 8:17 am

Drogi Maćku!
Looknij sobie jeszcze raz: www.disneystrefa.prv.pl i powiedz co jest skopiowane z innych stron (mogłem coś przeoczyć) a natychmiast to zmienie. Podaj proszę przykłady... :)
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Postprzez Maciek! » Pt cze 30, 2006 8:52 am

Np. wszystkie rysunki o Smerfach, są z oficjalnej strony http://www.smurf.com/ (dział "Met Us")

A rysunki Gumisi są prosto z "Gumisie pl".
Głównie :
http://gumisie.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=44

Poza "Muminkami" i "Timonem i Pumbą" większość pozostałych rysunków także już gdzieś widziałem ale nie chce mi się szperać.

Nie zrozum mnie źle, ale jaki jest sens tworzyć nową stronę która jest tylko kalką innych, jak można stworzyć coś oryginalnego.
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Arcer » Pt cze 30, 2006 11:11 am

Maciek pisze jak najbardziej logicznie, bo mimo tego, że coś tam zrobiłeś z tymi tekstami, to strona nadal robi wrazenie sklejonej z kilku gotowców. Już ci pisałem, że Muminki i Smerfy zupełnie nie pasują do tego tytułu strony. Czy ktoś jeszcze ma inne zdanie na ten temat? Jak myślicie, czy ta argumentacja odrzucania strony "DisneyStrefa" jest nielogiczna?
Arcer
el moderatoro

Postprzez lis » Pt cze 30, 2006 11:20 am

Pomijając fakt, że strona jest całkowicie niespójna i istotnie wygląda na posklejaną z kilku innych witryn, to zawiera linki do 'spiraconych' filmów, co całkowicie ją w moim mniemaniu dyskwalifikuje. Koniec i kropka.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Nowa odsłona!

Postprzez Adam_Disney » Śr lip 05, 2006 6:31 pm

Tak sobie pomyślałem... kurcze macie rację! Strona wymaga gruntownego remontu- biorę się ostro do pracy- skaner komiksy itp. i jedziemy poza tym inne teXty, tło, logo. Wogóle to będzie t.k.j nowa stronka... Otwarcie już wkrótce... A tak wogóle dzięki za motywacje i pszepraszam Arcera za te głupie posty... :cry:
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Postprzez Arcer » Śr lip 05, 2006 7:06 pm

Nareszcie! Widzisz, po paru dniach przychodza przemyślenia i każdy pomysł wygląda wtedy zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że twoja odmiana nie jest tymczasowa, gratuluję podejścia do sprawy.
Arcer
el moderatoro

odwiedź

Postprzez Adam_Disney » Cz lip 06, 2006 5:07 pm

Narazie troch umieściłem mojej stronki, ale ciągle tworze. Arcer czy mógłbyś wejść http://www.disneystrefa.republika.pl i zobaczyć jakie widzisz tło bo ja białe a ustawiłem inne- coś jest nie tak. I przy okazji looknij czy materiał może być... :)
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Postprzez Arcer » Cz lip 06, 2006 5:32 pm

Tło widzę bialutkie, przejrzyste. Ale "parę" rzeczy razi w oczy - na przykład:
- "Twóca"
- "oRGinalna" (nienawidzę jak ktoś tak pisze).
- "Marzy zostać pilotem specjalizuje, się w sztuczkach akrobacyjnych z udziałem samolotu !!"
- "Kacze Opowieści (ulubiona bajka Subika :P)" - bez komentarza
- "Serial jest bardzo dobrze zrobiony zawiera ciekawe fabuły i ogólnie jest wporządku."
- "Należą do grupy Młodych Skautów z czego mają tony odznak"
- "bochaterowie" (kilka razy widziałem tam taki błąd)
- "Zawsze marzył być rycerzem. Został utytułowany gumisiowym rycerzem a także stał się Karmazynowym Mścicielem."
- "Jako druga posiadła prastarą warząchew przyżadzania soku z gumijagód"
- absolutny hit, rekord bzdury: "Myszka Miki (ang. Mickey Mouse) jest jedną z pierwszych i niepowtarzalnych seriali Walta Disneya. "

(oczywiście, pisownia wprost skopiowana ze strony, nie wymyśliłbym tego wszystkiego sam :-)).
Wracając do twojego posta powyżej, czy ktos podmienił na Adamów, gdy spałem? Zupełnie, jakby pisał to całkiem inny człowiek niż ten, który zbudował moją wirtualną sylwetkę na podstawie moich słów. Ale opinia nie należy jedynie do mnie. Ja umywam ręce. Podałem tylko znamienne przykłady potęgi języka. Zostawię je dla potmnych, bo uważam, zę szybko znikną ze strony po emisji tutaj.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Adam_Disney » Cz lip 06, 2006 6:36 pm

no i masz rację... :D błędy (całe szczęście) zrobiłem nieświadomie. A tło powinno być niestety inne(nad czym musze popracować) tło [img]http://www.disneystrefa.republika.pl/tło5.gif[/img]
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Postprzez Adam_Disney » So lip 08, 2006 1:00 pm

No oceńcie moją stronke!(forum jest chyba aktualnie skasowane lub są problemy techniczne!! :cry: )
Adam_Disney
Adam_Disney
(Disneystrefa.prv.pl)

Powrót do D.pl - propozycje zmian