Który park rozrywki najlepszy?

Tutaj dzielimy się wrażeniami z pobytu w disnejowskich parkach rozrywki a także dyskutujemy o najciekawszych atrakcjach.

Który park rozrywki najlepszy?

Postprzez auta2com » So kwi 09, 2011 11:43 am

Witam, mam pytanie. Planuję zabrać młodego do disneylandu... jest fanem aut jak już wspomniałem w temacie o stronach. Czy w Paryżu są dostępne atrakcje związane z filmem AUTA? Był tam ostatnio ktoś z forumowiczów? Syn ma 4 lata więc nie wszystkie atrakcje dla niego ale opłaca się? Znajdę atrakcje typowo pod niego?
Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
auta2com

GG: 0

Re: Który park rozrywki najlepszy?

Postprzez jupix » N kwi 10, 2011 12:48 pm

Jeżeli stawiasz sprawę zupełnie dowolnie to ponoć najlepszym park to ten w Tokio (choć po trzęsieniu nie wiem jak to wygląda). Park w Kaliforni jest najstarszy, ale mniejszy i z mniejszymi nawiązaniami do filmów więc tam bym nie polecał.
O pozostałych na Florydzie i w Hong Kongu niewiele wiem. No, ale jest jeszcze Paryż, blisko, dużo i bardzo familijnie.
Prawdopodobnie Auta są widzoczne we wszystkich tych parkach, a więc do wyboru, do koloru...
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez auta2com » Pn kwi 11, 2011 8:30 am

Dzięki za odpowiedź. Chodziło mi głównie o Europę bo najbliżej i nie tylko o disneylandy ale inne parki rozrywki które mogą dorównać temu w Paryżu. Skoro wszędzie są Auta to zaczekam na premierę dwójki i jesienią odwiedzę Paryż.
Dzięki za info jeszcze raz.
Pzdr
auta2com

Postprzez zuziabm » Wt gru 11, 2012 10:00 am

Ostatnio edytowano Wt lis 29, 2016 8:35 pm przez zuziabm, łącznie edytowano 1 raz
zuziabm

Postprzez Walt DISNEY fan » So cze 21, 2014 2:23 pm

W Europie jest tyłko jeden Disneyland 32 kilometry od Paryża na wschodzie. Składa się z dwóch parków: Disneyland i Walt Disney Studios. 7 hoteli et też ze stacji dla pociągów. Mieszkam w paryżu i idę tam co sobotę. Byłem tam też na praktyce 3 tygodnie.
Walt DISNEY fan

Postprzez jupix » Wt cze 24, 2014 8:56 am

A tak z ciekawości
Ile mniej więcej trzeba przeznaczyć eurosów na powiedzmy połowę atrakcji w Disneylandzie Paryżu?
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Powrót do Parki tematyczne