Paryż 2008

Tutaj dzielimy się wrażeniami z pobytu w disnejowskich parkach rozrywki a także dyskutujemy o najciekawszych atrakcjach.

Paryż 2008

Postprzez maffi » Wt sty 22, 2008 11:31 pm

Pochwalę się trochę.

Byłem w podparyskim Parku :D
Jeden dzień tylko (niestety) i pogoda marna była, ale wrażenia - niesamowite.
maffi

Postprzez Jakijajah » Śr sty 23, 2008 9:53 pm

Co Ci się najbardziej podobało?
Obrazek
Jakijajah

Postprzez mentor » Śr sty 23, 2008 10:36 pm

Gratuluję :) Wygrałeś taki jednodniowy pobyt czy wyjechałeś po prostu na wakacje i odwiedziłeś to miejsce czy jak? I może trochę szerzej o wrażeniach :)
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez maffi » N sty 27, 2008 3:45 pm

Moja firma zorganizowała konferencję dealerów we Francji i jednym z punktów był dzień w Parku ;-)

Co mi się podobało ... ??
Hmmm.... wszystko :-D
Jeden dzień to za mało, by przyjrzeć się wszystkiemu.
Podobało mi się to, że za 30 EUR można o tej porze roku spędzić cały dzień w Parku i zaliczyć wszystkie atrakcje, choć mnie wiele z nich ominęło - boję się rollercoasterów.
NAJWIĘKSZE wrażenie na wszystkich zrobiły 3 atrakcje:
1. Wieża Strachu
2. Rock'n'Roll rollercoaster
3. Finding Nemo rollercoaster

Muszę przyznać, że wizyta w Disneylandzie w sezonie mogłaby się zakończyć katastrofą - ugrzęźnięciem w kolejkach. Było zimno i deszczowo, ale ludzi za to mało i nie trzeba było długo czekać.
Parki są nieduże - szczególnie Walt Disney Studios - 2 dni wystarczą by zwiedzić wszystko (po 1 dniu na 1 park) i niektóre atrakcje powtórzyć.
Oczywiście dzieciakom trzeba byłoby po 1 tygodniu na jeden park zaserwować, ale to zrujnowałoby budżet.
Wyprawa tam w sezonie to duuuuże naprężenie dla budżetu.
maffi

Powrót do Parki tematyczne