Czyje to komiksy ?

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Czyje to komiksy ?

Postprzez HonziK » So gru 04, 2010 11:52 am

Witam
Ostatnio powróciłem przez przypadek do pasji z dzieciństwa gdy wykukałem "komiksy z kaczogrodu" i przypomniały mi się pewne "niepozamykane" sprawy/rozterki z tamtych lat. Otóż nieprzeciętnie podoba mi się kreska jednego z rysowników KD i choć było to bardzo dawno temu zapamiętałem tytuły historyjek przez niego rysowanych (wydaje mi się że wszystkie są przez jednego rysownika). Także liczę, że po latach ktoś z wypowiadających się tutaj forumowiczów pozwoli ulżyć mojej ciekawości :-) "Znikający kaczor (ukazał się w dwóch częściach)", "Dziurawe łodzie wikingów", "Omlet z nakrapianych jaj pierzaka" i komiks gdzie Donald wcielił się w króla przestworzy Trymera Lotkę. Czy to nie aby Don Rosa ?
Z góry dzięki i pozdrawiam
HonziK

GG: 0

Re: Czyje to komiksy ?

Postprzez solariskuba » N sty 13, 2013 10:50 am

Nie. Jest to Marco Rota. Można zdobyć jego "Kaczogród". Poza tym jego komiksy często ukazują się w KD.
solariskuba

Postprzez kuperkowo » N sty 13, 2013 1:00 pm

"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

Postprzez lamero » N sty 13, 2013 1:51 pm

Solariskuba, naprawdę myślisz, że użytkownik HonziK wejdzie po ponad dwóch latach na to forum, aby zobaczyć, czy mu ktoś nie odpowiedział na to stare pytanie?
lamero

Postprzez HonziK » Pt wrz 08, 2017 3:49 pm

hehehe wszedł po siedmiu ;-) zakupię Marco Rotę i jak córcia podrośnie to będzie miała jak się staremu znudzi
HonziK

Powrót do Komiksy