101 Dalmatyńczyków PLATINUM EDITION - okładka + dodatki

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Re: 101 Dalmatyńczyków PLATINUM EDITION - okładka + dodatki

Postprzez Jupiter » So paź 11, 2008 1:49 pm

emilia napisał(a):Rety, czy ktoś może udostępnić Śpiącą Królewnę, 101 dalmatyńczyków i zakochanego kundla w STARYM DUBBINGU? na you tube, rapidshare, gdziekolwiek, w necie szukałam i nie ma. chlip, chlip,

Bardzo proszę

na emule i większości torrentów jest śpiąca ze starym dubem. Myślałem, że to nowy dubbing, ale kiedy zobaczyłem zwiastun Platynówki doszedłem do wniosku, że posiadam jednak stary. na bajki-tv.com są ponoć stare dalmatiansy, ale nie można się tam zarejestrować. Mimo wszystko skoro jest na tamtej stronie ktoś na pewno musiał umieścić też film gdzie indziej. Kolej rzeczy^^ Co do zakochanego Kundla... nie mam pojęcia jak go dorwać :\
Jupiter

Postprzez Mateusz Kubiak » So paź 11, 2008 2:04 pm

Mam konto na bajki-tv. Jak coś to napisz na pw, a dam ci hasło do konta i sobie poprzeglądasz :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez emilia » So paź 11, 2008 2:31 pm

super, ale jakieś konkretne linki poproszę, u mnie nie mogę z torrentów ściągać i dlatego szukam rapidshare itd,
będę bardzo wdzięczna, moje taśmy już nie działają,
czy na bajki-tv można ściągać? zachować pliki?, wiem że tam rejestracja jest niemożliwa, dlatego nie wiem jak to tam wygląda...

ale dzięki z góry, dzięki za szybką odpowiedź, kochani jesteście:)
emilia

Postprzez Mateusz Kubiak » So paź 11, 2008 3:29 pm

Są tam linki na rapidshare i na innych serwerach tego typu. Na Pw podam ci login i hasło do konta :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez Jupiter » So paź 25, 2008 5:42 pm

Miałem kupić Cinderellę(która pewne szybciej zniknie z półek niż dalmatyńce), ale jakoś wolałem Dalmatyńczyki. No to kupiłem i pozwolę sobie na minirecenzję. Okładka bardzo ładna(fajna ta błyszcząca obwoluta). Była to dla mnie absolutna premiera, bo oglądałem ten film pierwszy raz. Na filmie się nie zawiodłem. Piosenek w filmie prawie nie ma, ale dla mnie to żadna wada. Miło było zobaczyć starych znajomych z Zakochanego Kundla ;) Obraz żyleta, ale to żadna niespodzianka. Nasz dubbing nie ma niestety klimatu starego filmy(wersji angielskiej jeszcze nie oglądałem). Głos Cruelli się nawet sprawdził. Głos szczeniaków trochę mniej. Najsłabiej wypada Perdita. Jej głos można usłyszeć w każdej taniej kreskówce w TV, co pozostawia we mnie pewien nie smak. Jednak to nie głos aktorki jest najgorszy. Dlaczego oni wszędzie ją przechrzcili na... Czikę. Przecież jej oryginalne imię brzmi ładnie. W zwiastunach... Czika. W Making ofach... Czika. Nawet w polskich napisach Czika :\. Jednak na pudełku... Perdita =.= Obejżenie wszystkich dodatków zajmuje chyba drugie tyle czasu co sam film. W zwiastunach możemy podejrzeć jak wyglądał film zanim go zremasterowano. Piosenek od wała.(Te piosenki z reklamy są słodkie^^ sama scena kiedy pieski oglądają TV również). Nie wiem kto to ta Selena Gomez, ale klip nawet udany (spodziewałem się kiczu poziomu HSM). Na drugim dysku są też jakieś gierki, ale nie zainteresowały mnie za bardzo. To raczej dla młodszego pokolenia i "nowych" fanów Disneya. Podsumowując DVD bardzo wypasione. Tak powinny zostać wydane również starsze platinumy. Nie wiem ile kosztuje w sklepach, ja kupiłem za 29 zł.

mógłby mi ktoś wyjaśnić pewnie pojęcia? Chodzi mi o Disney Enhanced Home Theater Mix (to chyba zwykły dźwięk 5.1 tylko inaczej podpisany) Disney Fast Play (z tego co zrozumiałem to nic pożytecznego. Chodzi chyba o to, że najpierw włącza się film a dopiero potem Main Menu) I co to znaczy Disney Vault?
Jupiter

Postprzez EVE11 » So mar 27, 2010 11:23 pm

Mateusz Kubiak napisał(a):Są tam linki na rapidshare i na innych serwerach tego typu. Na Pw podam ci login i hasło do konta :D

A czy ja też mogłabym dostać login i hasło? Sorry za narzucanie się, może ktoś uzna to za wpychanie się w cudze sprawy. Jestem fanką dalmatyńczyków, a zwłaszcza tych pana Disney'a. To nie jest zainteresowanie - to jest moja MANIA.
Proszę o zrozumienie. Bardzo chciałabym mieć tą starą wersję (jakoby że jestem MANIAKIEM dalmatyńców).

Czy ktoś zrozumie moje błagania na klęczkach i udzieli mi dostępu na bajki-tv.com?
BŁAGAAM. :shock: Błagam o LOGIN I HASŁO albo link do starych dalmatyńczyków. :shock: :shock: :shock:
Apropo - stary zakochany kundel i Śpiąca też mogą być :(
Jeśli chcesz być wielkim, zaczynaj od rzeczy małych. - św. Augustyn
EVE11

Imię: Ewa Klara
GG: 0

Postprzez ICspotsM » So mar 27, 2010 11:36 pm

EVE11 napisał(a):
Mateusz Kubiak napisał(a):Są tam linki na rapidshare i na innych serwerach tego typu. Na Pw podam ci login i hasło do konta :D

A czy ja też mogłabym dostać login i hasło? Sorry za narzucanie się, może ktoś uzna to za wpychanie się w cudze sprawy. Jestem fanką dalmatyńczyków, a zwłaszcza tych pana Disney'a. To nie jest zainteresowanie - to jest moja MANIA.
Proszę o zrozumienie. Bardzo chciałabym mieć tą starą wersję (jakoby że jestem MANIAKIEM dalmatyńców).

Czy ktoś zrozumie moje błagania na klęczkach i udzieli mi dostępu na bajki-tv.com?
BŁAGAAM. :shock: Błagam o LOGIN I HASŁO albo link do starych dalmatyńczyków. :shock: :shock: :shock:
Apropo - stary zakochany kundel i Śpiąca też mogą być :(

Ja mam konto na bajki-tv.com.. niestety wrzucone tam linki są już nieaktualne. :(

W ramach pocieszenia... fragmenty oryginalnego polskiego dublażu...
http://www.youtube.com/watch?v=s-vUxPE8qq8
http://www.youtube.com/watch?v=5bM8D7ATXOU

oraz również świetny niemiecki z 1961...
http://www.youtube.com/watch?v=oEohkCuBa44
Odnoszę wrażenie, że większość osób udzielających się na tym forum wychodzi z założenia - lubię ten film = ten film jest dobry; nie lubię tego filmu = ten film jest kiepski. Odczucie względem filmu to nie to samo co jego ocena podparta argumentami.
ICspotsM

Postprzez EVE11 » N mar 28, 2010 9:29 am

ICspotsM napisał(a):Ja mam konto na bajki-tv.com.. niestety wrzucone tam linki są już nieaktualne. :(

Szkoda.... Ale wiecie co? znalazłam w necie taką stronę: http://torrent-spider.pl/torrent/61453/zakochany_kundel_vhsrip_pl_encoders_tnp/ . Niestety za rejestrację trzeba płacić (WYZYSK NORMALNIE). Ale co o tym sądzicie - to jest na pewno ten stary VHSrip ze starym dubbem, czy linki znowu wygasły??? :?:

Dalmatiansy są podobno u kogoś na chomikuj.pl, ale zabezpieczone hasłem(taka informacja dotarła do mnie z innego forum).

A tak w ogóle to jest trochę dziwne. Ludzie mają te stare vhsy i żaden sie nie pokwapi udostępnić. Tylko piszą.
PRZYSIĘGAM - JAK DOKOPIĘ SIĘ KTÓREGOS ZE STARYCH DUBBÓW TO UDOSTĘPNIĘ!
Przecież każdy ma swoje wspomnienia z dzieciństwa i na pewno chciałby je jeszcze raz poczuć, oglądając taka bajkę....

Robimy protest???
:mrgreen: ----

na emule i większości torrentów jest śpiąca ze starym dubem.

A możecie podać mi taki torrent do ściągnięcia? Bardzo proszę
Ostatnio edytowano Wt mar 30, 2010 9:39 pm przez EVE11, łącznie edytowano 1 raz
EVE11

Postprzez EVE11 » Wt mar 30, 2010 11:29 am

Sorki... Poprawka - ten "Ktoś" na chomikuj.pl miał wersję fabularną, bo do niego pisałam. No więc- wszelka nadzieja prysła. A jednak moze nie?????
Ludzie, błagam was. Dajcie starego dubba.
EVE11

Postprzez gosiaw » N gru 26, 2010 12:22 pm

Witam
Mam prośbę/propozycję/pytanie otóż piszę swoja pracę magisterską na temat bajek Disneya, chwilowo skupiam się nad przedstawieniem ról,zachowań itp. "kobiety" i "mężczyzny" w Zakochanym Kundlu ;)
a więc
Po pierwsze - czy ktos jest może w posiadaniu pierwszego dubbingu tego filmu? (bardzo mi na tym zalezy)
po drugie czy ktoś z was byłby zainteresowany internetowa rozmową na temat Z.K? (może być gg, mejl itp)

pozdrawiam
Gosia
gosiaw

Postprzez EVE11 » Śr cze 15, 2011 10:01 am

Poszukiwania zakonczone!
Stare Dubbingi znajdziecie tutaj:
http://chomikuj.pl/wlpawel

Zakochany Kundel, Dalmatiansy, Sniezka... Brakuje tylko Spiacej i Kopciuszka.
EVE11

Poprzednia strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray